Аптека та Зоомагазин

Ветеринарна аптека та зоомагазин у Львові

Наш зоомагазин та аптека працюють 7 днів на тиждень!
Власна аптека та зоомагазин – це дуже зручно, адже після прийому у лікаря Вам не треба йти в інше місце, щоб купити той чи інший препарат. Якщо ж раптом якогось препарату немає у наявності, то ми можемо його замовити спеціально для Вас! Коли він з’явиться, Вам одразу зателефонують! І навіть якщо Ви не маєте призначень лікаря, провізор порадить Вам оптимальний засіб.
Тут Ви можете придбати ветеринарні препарати та медикаменти (профілактичні та лікувальні), вітаміни, шампуні, засоби догляду за ротовою порожниною (зубні пасти, зубні щітки, гелі, спреї для зняття зубного каменю), післяопераційні аксесуари, фізіологічні та лікувальні корми (дієти) для Ваших улюбленців, амуніцію та різні аксесуари, іграшки, гребінці та щітки, наповнювачі, миски, дряпки та м’які місця тощо.
Особливе значення ми надаємо профілактиці паразитозів, тому асортимент протиблошиних та протиглистних препаратів особливо широкий. Адже паразитози провокують розвиток клінічних симптомів, які сприймаються власниками як захворювання, які неможливо пов’язати з наявністю паразитів. Вони ускладнюють перебіг гострих чи хронічних захворювань. Часто паразити переносять небезпечні кровопаразитарні захворювання, наслідком яких може бути навіть смерть.
Trixie, Espree, Tropiclean, Collar, Api-San, 8in1, Royal Canin, Acana, Orijen, ProPlan – це далеко не весь перелік торгових марок представлених у нас 

Телефонуйте та заходьте, наші працівники дадуть відповіді на усі Ваші запитання!

Тел: (094) 847-12-13 або (032) 247-12-13.