Хірургічне відділення

Хірургічне відділення для тварин у Львові

На жаль консервативне лікування не завжди ефективне, тоді виникає потреба братися за скальпель. Часто це крайня необхідність, але у випадку кастрації чи стерилізації – рішення, яке приносить комфорт як тварині, так і її власнику.
Хірургія – надзвичайно важлива ніша медицини загалом, і ветеринарна медицина не виключення. Стерильність приміщення, якість інструментів та іншого хірургічного приладдя, шовного матеріалу, асептика та антисептика – ті речі, які додають хірургу впевненості в своїх діях, та одночасно забезпечують високу якість проведення хірургічних процедур. Невід’ємним партнером хірурга є анестезіолог, без нього не обійдеться жодна операція, саме він забезпечує Вашому улюбленцю спокій та позбавляє болю під час будь-якого оперативного втручання.
Останнім здобутком нашої клініки став інгаляційний наркоз! Саме так, тепер доступна як звичайна, в/в анестезія, так і інгаляційна!
Наші лікарі – дипломовані фахівці зі стажем, які регулярно відвідують конференції, семінари, майстер-класи в Україні та закордоном, підвищуючи свою кваліфікацію. 
Клініка отримала Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на провадження ветеринарної практики, Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на торгівлю ветеринарними медикаментами і препаратами, Ліцензію Державної служби з контролю за наркотиками на використання наркотичних речовин, Акт відповідності матеріально-технічної бази Головного управління ветеринарної медицини у Львівській області.

Наша основна цінність – здоров’я Ваших улюбленців і Ваш спокій за їхнє здоров’я!

 

Ціни та послуги


1. Чистка зубного каменю (без вартості анестезії)від 800.00
2. Хірургічна обробка рани (ушивання кусаної, рваної рани) без вартості анестезіївід 700.00
3. Обробка гнійних ран, вскриття абсцесів (з, або без постановки дренажу) без вартості анестезії:від 1000.00
4. Пластика вушних раковин (без вартості анестезії)від 1500.00
5. Стерилізація (без вартості анестезії) 
кішки, дрібні породи собаквід 1000
середні породи собаквід 1500.00
великі породи собаквід 1600.00
6. Кастрація котів (без вартості анестезії)від 600.00
7. Кастрація кобелів (без вартості анестезії): 
дрібних порід собаквід 1100.00
середніх порід собаквід 1200.00
великих порід собаквід 1400.00
8. Видалення новоутворів (без вартості анестезії)
від 800.00