Про нас

28 квітня 2011 року з’явився перший запис в амбулаторному журналі ветеринарного центру «VetMed» у Львові.

Це був початок захопливої історії. Початок історії закладу і продовження історії наших працівників, які вже давно зарекомендували себе як фахівці своєї справи. За ці роки ми зайняли свою нішу на ринку ветеринарних послуг. Стільки вражень і спогадів постає перед очима, стільки записів в амболаторному журналі постало, стільки історій бачили стіни нашого закладу…

Ми зібрали в одному місці ветеринарні послуги,  що часто розділені: ветеринарна практика (терапія, хірургія…), ветеринарна лабораторія (аналіз крові та сечі, цитологія, діагностика інфекцій..), торгівля ветеринарними медикаментами (аптека) та власний рентген-кабінет та УЗД. А це дуже широкий спектр ветеринарних послуг, починаючи від консультації спеціалістів з багаторічним стажем, вакцинацій, чіпування, закінчуючи складними хірургічними втручаннями, лабораторними дослідженнями крові на обладнанні виробництва США,  обстеженнями та багато іншого.

Наші лікарі – дипломовані фахівці зі стажем, які регулярно відвідують конференції, семінари, майстер-класи в Україні та закордоном, підвищуючи свою кваліфікацію.

Клініка отримала Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на провадження ветеринарної практики, Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на провадження та торгівлю ветеринарними медикаментами і препаратами, Ліцензію Державної служби з контролю за наркотиками на використання наркотичних речовин, Акт відповідності матеріально-технічної бази Головного управління ветеринарної медицини у Львівській області.

Ми працюємо кожного дня. Є можливість попереднього запису.

В приміщенні нашого закладу в очікуванні клієнти мають можливість скористатися безкоштовним безпровідним Інтернетом WI-FI.

Оплата за послуги здійснюється як готівкою, так і кредитними картками через термінал.

В нас діє гнучка система знижок! Регулярно проводяться акції.

Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно вдосконалюючи і розширюючи арсенал матеріально технічного оснащення, впроваджуючи нові послуги, що додають комфорту як лікарям, так і власникам наших пацієнтів і, передусім, підвищуючи свою власну кваліфікацію!

Наша основна цінність – здоров’я Ваших улюбленців і Ваш спокій за їхнє здоров’я!