В нас поповнення!

В наших рецепціоністів з`явився помічник! Завойовує увагу і викликає посмішку у наших клієнтів. За це отримує щоденне джакузі, безкоштовне харчування і любов нашого персоналу. Є тільки 1 проблема - півник досі без клички... Ваші варіанти просимо понувати в наших групах в соціальних мережах.

Клінічний випадок перелому пальців у собаки.

Клінічний випадок перелому пальців у собаки.

Власниця чудової собачки породи мальтійська болонка по кличці Бім прогулюючись по парку випадково не вгледіла за своїм улюбленцем лишень на мить. Але цього вистачало щоб собака великого розміру одним прокусом лапки Біма наніс травму. При огляді лапки власниця не виявила жодних травм зокрема й слідів крові. Лише незначна, зовсім маленька рана.

Але вже невдовзі Бім не опирався на свою лапку, ходив лише на трьох кінцівках, що викликало занепокоєння у власниці та стало підставою для консультації у ветеринарного лікаря.

Після візиту до фахівця при клінічному огляді не було виявлено видимих змін які б виявили причину кульгавості. Ветеринарний лікар прийняв рішення провести візуалізацію травмованої ділянки лапи. Одним із таких простих та доступних методів є рентгенографія. І це якраз той випадок, коли завдяки наявності при закладі власного рентгену власник заощадив свій час, а лікар в максимально короткий час поставив діагноз.

Рентгенографія — дослідження внутрішньої структури організму (органів, кісток), які відображаються за допомогою рентгенівських променів.

Сучасну ветеринарну медицину неможливо уявити без даних рентгенологічного дослідження. Рентгенологічний метод дозволяє вирішити чимало практичних завдань. В цілому рентгенографія – досить безпечне дослідження для тварин, яке не може їм нашкодити або створити дискомфорт. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що ні людина, ні тварина не в змозі фізично відчувати рентгенівське випромінювання. Слід також врахувати, що в сучасній, особливо цифровій, рентгенівській техніці використовуються надзвичайно малі дози випромінювання при значному підвищення якості рентгенологічного зображення. Рентген в арсеналі нашого закладу з`явився зовсім недавно. Це сучасний цифровий апарат, який має всі необхідні дозволи для використання в Україні (Свідоцтво про державну реєстрацію, Висновок санепідекспертизи, Сертифікат відповідності). Хоч сучасні рентген апарати, як ми згадували раніше, і відрізняються безпечністю використання у порівнянні з застрілими моделями, для функціонування рентген кабінету потрібно дотриматися ряду вимог, що підтверджується отриманням Санітарного паспорту в Управлінні Держсанепідслужби.

Отже, повертаючись до Біма, в результаті проведеного рентгенологічного дослідження та отриманих результатів у Біма було виявлено перелом однієї із фаланг пальців, що й зняло усі питання з причиною кульгавості. Діагноз був встановлений.

Такі патології в переважній своїй більшості лікуються хірургічно шляхом проведення операції з складання зламаних кісток – остеосинтез. Рідше, за певними показаннями, застосовують методи консервативної терапії.

Для Біма були показання до радикального лікування – остеосинтез, в результаті якого було з’єднано зламану фалангу. Тепер Біма чекає післяопераційний період.

Вище рентген знімок після проведення остеосинтезу.

Партнери

Ми в соціальних мережах:

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Bottom
Text Color
Link Color