Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 42

Аптека

Наша аптека працює 7 днів на тиждень!  

У нашій аптеці ви можете придбати ветеринарні препарати та медикаменти (профілактичні та лікувальні), вітаміни, шампуні (Espree та Trixie), засоби догляду за ротовою порожниною (зубні пасти, зубні щітки, гелі, спреї для зняття зубного каменю), післяопераційні аксесуари, фізіологічні та лікувальні корми (дієти) провідних світових виробників комерційних кормів (Acanа, Roya Canin, PurinaProPlan, Wiskas), амуніцію Collar для Ваших улюбленців.

Особливе значення ми надаємо профілактиці паразитозів, тому асортимент протиблошиних та протиглистних препаратів особливо широкий. Адже паразитози провокують розвиток клінічних симптомів, які сприймаються власниками як захворювання, які неможливо пов'язати з наявністю паразитів. Вони ускладнюють перебіг гострих чи хронічних захворювань. Часто паразити переносять небезпечні кровопаразитарні захворювання, насллідком яких може бути навіть смерть.

Помірні ціни та великий асортимент. Це дуже зручно, адже після прийому у лікаря Вам не треба йти в інше місце, щоб купити той чи інший препарат. І навіть якщо Ви не маєте призначень лікаря провізор порадить Вам оптимальний засіб. 

Наша ветеринарна аптека - єдина у Львові, що працює по неділям!

Партнери

Ми в соціальних мережах:

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Bottom
Text Color
Link Color