Помилка
 • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 42

Відгуки клієнтів

   

Залишити відгук:

 • Оля

  Написано 2018-07-20 00:12:34

  Дякую!! Тарасу Гудимі та Роману Середі!Хлопці ви реаально круті ветлікарі!

  Відповісти на відгук

 • Оксана

  Написано 2017-09-10 22:01:02

  На жаль, нашої киці Аліси вже немає з нами. Ми знали, що так буде --онкологія. складна операція. Невтішний прогноз. Але лікарі їй допомагали і підтримували до останнього, робили все можливе і неможливе, щоб продовжити і полегшити їй життя. Вона трималася майже до останнього дня. І пішла з життя сама. Ми надзвичайно вдячні лікарям вашої мережі клінік, насамперед Тарасу Гудимі і Роману Середі, за їх професіоналізм. чуйність і увагу. В таких ситуаціях, як наша, це особливо цінно. Якщо колись ще зважимося на кицю і нам буде потрібна медична допомога, то тепер знаємо, де її нададуть найкраще. Дякуємо.

  Відповісти на відгук

 • Ірина

  Написано 2017-08-27 22:11:02

  Дуже дякую Тарасу Гудимі та Роману Середі за спасіння моєї киці Мусі (в неї була піометра). Принесла її, зразу зробили аналіз крові. Буквально до години часу були вже результати та в той же день зробили операцію. Сподобалось також що виведення від наркозу відбулось під наглядом лікарів, тобто мені повернули вже притомну кицю). Також сподобалось що була післяопераційна підтримка, тобто я ще приїжджала через 10 днів показати шов. В цій клініці є багато молодих лікарів, але це добре, бо вони вчаться в процесі під керівництвом професіоналів. Також сподобалось, що дають зразу ж роздруківку і ти бачиш за що ти платиш і які препарати тобі виписують і головне як і в якій кількості їх давати)) Також дуже добре що є база даних, тобто якщо здійснюється повторне звернення - то є вся інформація про те чим хворіла і як лікувалась тваринка. Тарас Гудима без сумніву професіонал, який дуже любить тварин і може знайти до них підхід. І навіть моя киця, яка нікого чужого до себе не підпускає - прийняла його)))

  Відповісти на відгук

 • Валенина

  Написано 2017-06-21 21:43:25

  Мій котик Руді попав в біду як потім виявилось в нього був складний перелом тазових кісток зі стенозом тазового каналу. Нам радили успити нашого улюбленця і тільки в ветеринарному центрі "Vet Med" нас прийняли і саме головне допомогли.Скажувідверто персоналдуже кваліфікований і саме головне чуйний і приємний.Велике дякую лікарям Захею В.В. Тозліяну І.А. і іншому персоналу за вашу доброту чуйність і професаналізм.

  Відповісти на відгук

 • Світлана

  Написано 2017-06-10 20:44:05

  Щиро дякуємо ЛІКАРЮ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ ІЛЛІ ТОЗЛІЯНУ за чуйне та професійне ставлення до нашого йорчика Лойчика. За те,що він не опустив руки і вірив разом з нами в нашого хлопчика. Також висловлюємо свою подяку Ігорю Руденко,Остапу Копію та усім лікарям і асистентам, які днями і ночами піклувались про нього.

  Відповісти на відгук

 • Юлія Васькович

  Написано 2017-04-22 14:14:33

  Напишу наш слізний відгук про вдячність і великий внесок вашої клініки. В 3 місяці у нас з'явилося надзвичайно вдячне і радісне цуценя бігля - Кокос. Весь світ обертався довкола тої рижої купки щастя. Але...через півтора місяця щастя він тяжко захворів на парвовірусний ентерит. Прививки виявились нікудишні (для господарів на майбутнє бажаю вчасно переробити щеплення у кого "Біокан"). Ось тут життя нас і завело у ВетМед та у ЄвроВет. По рекомендації нашого ветеринара потрапили у руки Віталія Леонідовича. Віталій Леонідович, якщо в майбутньому ви це прочитаєте - знайте, що ми ще ні до кого не мали такої безмежної вдячності. Ви - лікар просто за покликанням. Стільки терпіння, розуміння і сил скільки поклалося на боротьбу з хворобою Кокосика не можливо зрівняти з нічим. Але нам таки вдалося його підняти. Через тиждень після одужання за абсолютно диких обставин в ізольованій чистій кімнаті наш біглик підхопив кліща від чого в нього раптово відразу на фоні ще слабкого імунітету почався піроплазмоз. Знову все по колу: крапельниці, уколи, таблетки і шокований з нашої вдачі Віталій Леонідович. Але і тут всіма можливими силами ми кинулися на спасіння і витягнули свого Кокосового друга. Здавалося що нарешті все буде гаразд і ми не мали меж радості. Були ще гулі після інфузій, температура, низький гемоглобін, проте це все було за щастя, порівняно з попереднім гірким досвідом. 15.04.2017 у Кокосика почалися приступи з рясною слинотечею. Кахикання, нежить....кожного дня ситуація виходила з під контролю. 20.04.2017 ми звернулися знову по допомогу і лише тоді зрозуміли - це кінець. Чума в нервовій формі. Чи генералізованій. Я вже й не дуже чула хто і що казав. Це були чиненайстрашніші 2 дні з важкими епілептичними припадками і судомами. Собака вже майже не була при тямі. І хто б міг подумати що після 2 місяців відчайдушної боротьби за його маленьке життя можна пройти такий шлях, який приведе просто в нікуди. Тоді ж 20.04 після чергового приступу нам довелося прийняти найважче рішення в житті і відпустити свого малого друга туди, де він більше не буде мучитися та страждати. В останні хвилини його життя ми просто стояли біля нього і мовчали...мовчали і ми і сам Віталій Леонідович. Ось так закінчилася наша історія. Я хочу сказати, що ваша клініка і ваші фахівці як би не сталося подарували нам надію і змогу прожити зі своїм найкращим другом ще кілька щасливих тижнів, за які ми назавжди будемо вам вдячні. Більше немаю що додати, а вам в свою чергу бажаємо поменше таких випадків та побільше таких лікарів, які б мали такий направду талант і дар. Хай щастить!

  Відповісти на відгук

 • Наталія

  Написано 2016-12-20 12:38:50

  У ВетМед попали після тривалого і невдалого лікування у іншій клініці Львова (також відомій). Діагноз визначили правильно, правильно призначили лікування і наша Челсі одужала !!!
  Потім звертались з другою своєю собачкою - була важка проблема, інші б порадили усипити, але доктор Віталій на вул.Лінкольна,10а (це також клініка ВетМЕд) взявся лікувати - і все вийшло: наш Кароль з нами, активний, здоровий!!!
  У клініці працюють спеціалісти різного профілю - терапевти, хірурги, нервопатологи, анестезіологи - тому ви отримуєте кваліфіковану консультацію щодо вашого вихованця. Окреме велике ДЯКУЮ Тарасу Михайловичу Гудимі - ветеринару від Бога.
  На місці є лабораторія - а це швидкий результат по аналізах.
  Хороший, фаховий, чуйний персонал.
  По результатах огляду чи проведення процедури видається квитанція з переліком наданих послуг, використаних при лікуванні препаратів та рекомендацій на подальші дії - це у моїй практиці перша клініка, де не треба перепитувати : "а що ви давали моїй собаці?" і вислуховувати нервові коментарі лікаря ( і таке було в інших клініках).
  Ну і ціни - так, не дешево, але невелика різниця з іншими клініками. Зате ти розумієш, що платиш за професіоналізм і результат. Завжди можна запитатись скільки буде коштувати запропонована послуга і прийняти рішення.
  Усім знайомим рекомендую цю клініку. Адже головне - це життя вашого пухнастика.

  Відповісти на відгук

 • Надія

  Написано 2016-09-03 13:21:39

  Ми щиро вдячні лікарю Віталію Леонідовичу за професіоналізм своєї роботи.Дякую Вам!Також персоналу клініки які разом з нами переживали за непосидючого Тельсона.Завдяки їхній роботі та чуйності 7 місячний той терьєр викарабкався(в прямому сенсі цього слова) з того світу.Лікування буде тривалим але головне що він зараз знами)Діагноз я сама навіть не взмозі вимовити менингоэнцефалит(коротко запалення головного мозгу та його оболонки).

  Відповісти на відгук

 • Юліанна

  Написано 2016-05-29 23:11:08

  Дуже Вам дякую за нашу кицюню Айліску ))) Ми дуже переживали бо мусіли її стерилізувати.. Але вже все позаду , Айліска поправляється і передає привіт і велике дякую хорошим лікарям! :-)

  Відповісти на відгук

 • Олена

  Написано 2016-04-22 21:03:32

  Завдяки високому професіоналізму лікарів вчасно виявили хворобу у'нашого цуценяти і нам вдалося в буквальному сенсі його врятувати. Щиро дякую

  Відповісти на відгук

Партнери

Ми в соціальних мережах:

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Bottom
Text Color
Link Color