27лютого

Корми Orijen та Acana

Корми Orijen та Acana

Шановні влсники тварин!

Раді повідомити вам, що відтепер ви маєте змогу придбати у нас продукцію таких всесвітньо відомих брендів як Acana (http://www.acana.com.ua/), Orijen (http://www.orijen.com.ua/)– сухі корми світового класу  компанії ChampionPetfoods (Канада), вітамінно-мінеральні добавки та профілактичні препарати компанії Trouw Nutrition Biofaktory Praha(Чехія-Нідерланди).

Корм ACANA виробляється і фасується виключно на одному заводі, обладнаному за стандартами світового класу, там,  у сонячній Альберті, Канада, і ніде більше у світі. Продаваний в 45 країнах по всьому світу, корм ACANA відповідає всім відомим міжнародним нормам і стандартам кормів для домашніх тварин. Як виробники ексклюзивних кормів, компанія ChampionPetfoods не використовує дешеві інгредієнти від перекупників і посередників, яких компанія не знає  і з якими не зустрічалася особисто. Навпаки, компанія ChampionPetfoods використовує  виключно сировину світового класу якості вирощену, виловлену і зібрану у власному регіоні. Її  ЩОДЕННО  привозять на завод СВІЖОЮ люди, яких компанія  знає  і яким вірить. Компанія ChampionPetfoods  підтримує високий стандарт і дуже пишається  своєю репутацією у виробництві кормів для домашніх тварин, які її  клієнти вважають кращими у світі. Але що  найбільше відрізняє ці корми від інших виробників і міжнародних корпорацій - це безмежна любов до собак і котів.  Як і для Вас, першим і головним для компанії ChampionPetfoods є любов до домашніх тварин, і вона завжди пам'ятає про своїх власних тварин, створюючи ACANA та  ORIJEN - корм, який живить Вашу собаку або кішку так, як задумано природою.

З детальним асортиментом і цінами ви можете ознайомитися завітавши на сайт нашого інтернет магазину www.zoomagazyn.com , або зателефонувавши за номером  063 287-43-11 чи (032) 238-68-18.

Posted in Статті

Комментарии (0)

Добавить комментарии

Вы комментируете как Гость.

Отменить Посылаем я...

Партнери

Ми в соціальних мережах:

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Bottom
Text Color
Link Color