Статті

16березня

Подвійна загроза. Ерліхіоз і бабезіоз –все частіше пліч-о-пліч.

Весна – пора пробудження природи, розпускання дерев і квітів, яскраво-зеленої трави, теплих поривів вітру, довгоочікуваних прогулянок із своїми улюбленцями на галявинах, у лісах, а також період «розквіту» т. зв. трансмісивних захворювань ( інфекційні та паразитарні хвороби, збудники яких передаються членистоногими). Ця група включає такі недуги, як-от: бабезіоз, ерліхіоз, дирофіляріоз, анаплазмоз, бореліоз, гемобартонельоз, рикетсіоз тощо. Увага нашої статті буде прикута до перших двох хвороб – бабезіозу, або як ще його називають піроплазмоз, та ерліхіозу.

Posted in Статті

18березня

ДІАГНОСТИКА ДЕРМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ТВАРИН.

 

На жаль, захворювання шкіри у домашніх тварин зустрічаються дуже часто (за статистикою близько 20 % від усіх звернень у ветеринарні клініки пов`язані  саме з проявами дерматологічних захворювань), і є найбільш докучливимипроблемами, так як зазвичай супроводжуються змінами зовнішнього вигляду улюбленця та із значним його занепокоєнням.

Posted in Статті

21січня

Як транспортувати кішку?

Перш за все пам`ятайте – будь-яка подорож може викликати стрес у Вашої кішки, тому Ви повинні зробити усе можливе, щоб цей стрес пом`якшити.

Posted in Статті

18грудня

Декілька слів про хірургічні втручання.

   У Львові знаходиться більше 20 ветеринарних кабінетів і клінік. Мабуть в кожній проводять хірургічні втручання – від рутинних кастрацій\стерилізацій до більш складних по виконанню, таких, як наприклад, - остеосинтез. 

 

Posted in Статті

27листопада

Про роль ЕКГ у діагностиці серцево-судинних захворювань.

Згідно досліджень, які проводились у ветеринарних клінаках США, частота серцевих захворювань складає 9,3 % у собак, з них набутті зустрічаються значно частіше, ніж вродженні.

Posted in Статті

20березня

Нарешті в нашому домі з`явилося кошеня!

Чи вміємо ми утримувати таке делікатне і вразливе створіння? Ми беремо на себе велику відповідальність – ця маленька і безпорадна тварина на наших очах стане достойною, повною грації кішкою або котом. Яким чином маємо забезпечити старт в дорослість? Є чимало необхідних обов`язків і важливих повідомлень, про які кожен власник повинен знати.

Posted in Статті

14березня

Як співвідноситься вік собаки з віком людини?

Шкода, та життя немилостиве як до нас, так і до наших домашніх улюбленців. Стрімкий плин часу невблаганно наближає той момент, коли наше земне існування припиняється. І в наших чотириногих друзів цього часу, на жаль, значно менше ніж у нас, тому рано чи пізно настає момент коли нам доводиться прощатися назавжди із своїм вірним супутником життя.

Posted in Статті

14березня

Як співвідноситься вік кішки і людини?

Дуже багато власників кішок часто намагаються зіставити вік вихованців з людським, і найпоширеніше з правил, яке часто використовується, – множення числа років кішки на 7. Вважається, що таким і буде вік тварини в перерахунку на людські мірки. При такій системі підрахунку однорічна тварина відповідала б семирічній дитині, кішка двох років – чотирнадцятирічному підлітку, дванадцятирічна – старцю 96 років. Котячі двадцять років відповідали б людським 140 рокам і так далі. Однак насправді це не дозволяє по-справжньому чітко зіставити всі стадії розвитку людського і котячого організмів.

Posted in Статті

27лютого

Корми Orijen та Acana

Шановні влсники тварин!

Раді повідомити вам, що відтепер ви маєте змогу придбати у нас продукцію таких всесвітньо відомих брендів як Acana (http://www.acana.com.ua/), Orijen (http://www.orijen.com.ua/)– сухі корми світового класу  компанії ChampionPetfoods (Канада), вітамінно-мінеральні добавки та профілактичні препарати компанії Trouw Nutrition Biofaktory Praha(Чехія-Нідерланди).

Posted in Статті

27лютого

Стерилізація кішок та кастрація котів – аналіз явища та наслідки для тварини

Кастра́ція (лат. castratio «оскоплення») — видалення статевих залоз хірургічним способом або виключення їхньої функції хімічним чи іншими методами.

Posted in Статті

27лютого

“Нирки не місце для каміння” – сечокам’яна хвороба котів

Останнім часом все більше і більше тварин потрапляють на прийом до ветеринара з симптомами сечокам'яної хвороби (СКХ). Це одне з найпоширеніших захворювань серед домашніх кішок та котів.

Posted in Статті

27лютого

Панлейкопенія кішок

Інтернет відкриває для людей масу нових можливостей і передусім – це інформація.Достатньо ввести в «пошуковику» якесь слово і перед нашими очима з’явиться величезна кількість інформації, що пов’язана з цим словом. Модним став вислів – «запитай у Гугла». Та все ж ми часто зустрічаємось з незнанням власниками тварин навіть найбільш поширених захворювань тварин.

Posted in Статті

27лютого

Волосяні комочки

Кішки присв'ячують дуже багато часу догляду за шерстю, особливо якщо доступ за межі помешкання для них закритий. Такі кішки аж до 30%  свого часу проводять вилизуючи себе.

Posted in Статті

Партнери

Ми в соціальних мережах:

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Bottom
Text Color
Link Color