Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 42

Про ветеринарний центр

28 квітня 2011 року з’явився перший запис в амбулаторному журналі ветеринарного центру «VetMed» у Львові.

Це був початок захопливої історії. Початок історії закладу і продовження історії наших працівників, які вже давно зарекомендували себе як фахівці своєї справи. За не повних три роки ми зуміли зайняти свою нішу на ринку ветеринарних послуг. Часом буває враження, що ми працюємо вже 10 років - стільки вражень і спогадів постає перед очима, стільки записів в амболаторному журналі постало, стільки історій бачили стіни нашого закладу...

Ми зібрали в одному місці ветеринарні послуги, що часто розділені: ветеринарна практика (терапія, хірургія…), ветеринарна лабораторія (гематологічний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, експрес-тести для діагностики інфекційних захворювань, аналіз сечі, цитологія, зіскоби\мазки тощо), торгівля ветеринарними медикаментами (аптека) та власний рентген-кабінет. А це дуже широкий спектр ветеринарних послуг, починаючи від консультації спеціалістів з багаторічним стажем, вакцинацій, чіпування, закінчуючи складними хірургічними втручаннями, лабораторними дослідженнями крові на обладнанні виробництва США, УЗД та ЕКГ обстеженнями та багато іншого.

Наші лікарі - дипломовані фахівці з кільканадцятирічним стажем, які регулярно відвідують конференції, семінари, майстер-класи в Україні та закордоном, підвищуючи свою кваліфікацію.

Клініка отримала Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на провадження ветеринарної практики, Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на провадження та торгівлю ветеринарними медикаментами і препаратами, Ліцензію Державної служби з контролю за наркотиками на використання наркотичних речовин, Акт відповідності матеріально-технічної бази Головного управління ветеринарної медицини у Львівській області.

Ми працюємо кожного дня. Є можливість попереднього запису.

В приміщенні нашого закладу в очікуванні клієнти мають можливість скористатися безкоштовним безпровідним Інтернетом WI-FI.

Оплата за послуги здійснюється як готівкою, так і кредитними картками через термінал.

В нас діє гнучка система знижок! Регулярно проводяться акції.

Ми не зупмняємося на досягнутому, постійно вдосконалюючи і розширюючи арсенал матеріально технічного оснащення, впроваджуючи нові послуги, що додають комфорту як лікарям, так і власникам наших пацієнтів і, пердусім, підвищуючи свою власну кваліфікацію!

Наша основна цінність - здоров'я Ваших улюбленців і Ваш спокій за їхнє здоров'я!

 

Партнери

Ми в соціальних мережах:

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Bottom
Text Color
Link Color